יום שבת, 10 באוגוסט 2013

רשומה שמחה במיוחד, לקראת יריד מכירות מיוחד, של יצירות פרי ידיהם של חברי העמותות בישראל, אשר יתקיים ב-30/31.8.13 בשפיים.זוהי רשומה שמחה, מלאה ברוח חיובית, של יצירה ועשייה.
וכן בהמון תמונות של העוסקות במלאכה.
ומעשה שהיה כך היה, לפני מספר שבועות, קבלתי פניה טלפונית מלירון יניב אשר עובדת ב"ניצן בייבי" כרמיאל.
נאמר לי ש"ניצן בייבי" כרמיאל -  הוא המרכז הראשון בצפון, להורים עם ליקויי למידה ו/או הפרעות קשב וריכוז וילדיהם, זהו מרכז ייחודי ומקצועי הנותן מענה אישי להורים וילדיהם בגיל הרך.
ובכן תשאלו מה לי ולזה?
אז לירון שמעה עלי ועל "איגרת שאומרת", ראתה וגם התלהבה מעבודותיי,  ובקשה ממני לבוא למרכז ולתת הדרכה בהתנדבות לנשים. כך שבסוף הפעילות נצא עם תוצרים שנוכל למכור ביריד מכירות מיוחד , אשר יתקיים ב - 30/31.8.2013 בשפיים ויעסוק כולו במכירת תוצרים ומוצרים של עמותות, שכל הכנסותיהם קודש לעמותות בדומה ל"ניצן בייבי".
נדלקתי... בחשיבה משותפת והיות וראש השנה סמוך ליריד החלטתי ללכת על סדנת איגרות ברכה לראש השנה, (לא סתם אני "איגרת שאומרת")...
הכנתי 5 דוגמאות , חומרים לכ-50 איגרות שנה טובה. ויצאנו לדרך.

ומכאן אתן לתמונות לדבר בעד עצמן:

מהתמונות למעלה ניתן לחוש את ההתלהבות ורוח היצירתיות שאפפה את הנשים המשתתפות בסדנא.
 אט אט החל ארגז האיסוף שלנו, להתמלא באיגרות ברכה צבעוניות ושמחות.סמדר זהר, מנהלת הסניף התגייסה בשמחה, לכתוב על גב האיגרות את פרטי הסניף הכרמיאלי, שיצר ועיצב את הברכות.
בשעה, שאנו מציבים אותן לתצוגה עבור צילום קבוצתי.


 בנתיים במרץ רב, נמשכת העשייה סביב השולחנות...

המשימה הושגה: תמונה קבוצתית של 50 איגרות ברכה +מעטפות, ארוזות ומוכנות למכירתן, ביריד העמותות בשפיים אשר יתקיים ב- 30/31.8.2013  בחסות בנק הפועלים.

 והנה תמונה שלי, רגע אחרי הסיום, עם חיוך של סיפוק ואושר...


ייחודו של "ניצן בייבי" הוא בהיותו מרכז הדרכה המקיים פעילות משולבת להורים וילדים וכן הדרכה להורים בלבד, המלווה בהפעלת הילדים בזמן פעילות ההורים. גם בזמן שהפעלתי את הנשים, עסקה ללה מנדלבאום, מתאמת תכני הדרכות ושיווק למערכות החינוךב מוזיאון הפתוח בתפן, מתנדבת קבועה בסניף, בהפעלת הילדים בחדר הסמוך והרי כמה מהיצירות שלהם.


ולא אסיים רשומה זאת, מבלי להודות לאסתר ווינסטוב, מתנדבת קבועה במקום, אשר צלמה ותיעדה את כל הפעילות בסניף "ניצן בייבי" כרמיאל.
שמחה תמיד לקרוא תגובות לרשומה שלי,
אתם מוזמנים להגיב.

להתראות ברשומה הבאה, 

נעמה מנור
איגרת שאומרת
2 תגובות:

 1. יוזמה ברוכה, וכל הכבוד על ההתנדבות שלך! מאחלת לכן ב ה צ ל ח ה !

  השבמחק
  תשובות
  1. היי תמי,
   תודות, את התגובה הראשונה שלי בבלוג החדש בבלוגר!!!!
   איזו התרגשות.
   אכן אני מאחלת להן הצלחה ביריד, האיגרות יצאו מקסימות.

   מחק

תגובות